Нарада щодо навчальних зборів 19 - 29 вересня

      21 серпня в залі засідань районної ради за участі голови районної ради Володимира Сіранта, першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Григоренка, заступника військового комісара з територіальної оборони Юрія Чорнодолюка відбулась нарада з селищним,  сільськими головами стосовно навчальних зборів, які планується провести з 19 по 29 вересня 2017 року у м. Могилеві-Подільському на базі піонерського табору «Перлинка Поділля». У даному заході буде залучено мешканців району та міста, підприємців, працівників підприємств та установ, ветеранів війни в Афганістані та  ветеранів АТО.

         Виступаючи, Юрій Іванович довів до відома присутніх, що у період зборів військовозобов’язаний буде мати можливість удосконалити свої військові навички, практично виконати стрільби з бойової зброї, метання гранат, тощо.

          Голова районної ради звернувся до представників військового комісаріату з проханням включення його до списків бійців, які будуть проходити навчання у 52 загоні територіальної оборони Могилів-Подільського району. Після чого, Сіранту В.В. було вручено повістку.