Про прийняття у спільну комунальну власність будівлі Озаринецької АЗПСМ

Відбулось засідання комісії щодо безоплатного прийняття-передачі зі спільної власності територіальної громади села Озаринці до спільної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району будівлі за адресою: вул. Соборна, буд. 7, село Озаринці, в якій розміщується Озаринецька АЗПСМ.

Двоповерхове приміщення, що передається було збудоване у 1962 році,  протягом періоду функціонування в ньому амбулаторії зазнало значних пошкоджень - наразі другий поверх руйнується і  його використання неможливе. Певні дефекти у вигляді тріщин та протікань є і на першому поверсі, і навіть попри те, що сільська рада та адміністрація закладу намагаються підтримувати його в належному стані - наразі є цілий ряд проблем, які збереження будівлі потрібно вирішити якнайшвидше.

Тому члени комісії, враховуючи необхідність ремонту приміщення та максимального відображення в акті прийому-передачі інформації щодо його стану, вирішили перенести засідання та залучити до оцінки стану приміщення вузьких спеціалістів відповідної компетенції.