Засідання щодо планування роботи районної федерації футболу

1 червня члени Могилів-Подільської районної  федерації футболу зібрались для вирішення поточних питань та планування подальшої роботи федерації. Засідання відбулось під головуванням голови районної  федерації футболу Михайла Слободянюка.

На  порядок денний засідання винесли такі питання:

1. Планування роботи Могилів-Подільської районної федерації футболу в літній період.

2. Затвердження регламенту чемпіонату району з футболу.

3. Проведення жеребкування.

4. Затвердження фінансових витрат на проведення чемпіонату.

В ході зустрічі обговорили заходи, які планується провести в літній період, зокрема, це:

20 червня – проведення благодійного турніру з метою вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції. Кошти, які будуть зібрані під час турніру організатори планують передати для облаштування меморіального комплексу «Площа Героїв» у м. Могилеві-Подільському.

На  2 липня запланували зустріч з ветеранами футбольного клубу «Динамо» Київ. Також обговорили проведення одноденних турнірів, товариську зустріч з футбольною командою Рахівського району Закарпатської області та інше.

Нижче наводимо перелік команд, що візьмуть участь у чемпіонаті району з футболу  та календар ігор, які проводитимуться  щонеділі о 17.00 на футбольних стадіонах району.

1.  Вендичани                         7.  Юрківці

2.  Серебрія                            8.  Конева

3.  Карпівка                             9.  Бандишівка

4.  Немія                               10.  Хоньківці

5.  Сугаки                             11.  Озаринці

6.  Кукавка                            12. Бронниця

Календар ігор                      

               І тур (неділя, 05.06)
1 – 12      Вендичани         -      Бронниця
2 – 11     Серебрія             -       Озаринці
3 – 10     Карпівка             -       Хоньківці
4 – 9       Немія                 -       Бандишівка
5 – 8       Сугаки               -       Конева
6 – 7       Кукавка             -       Юрківці
               ІІ тур (неділя, 12.06)
12 – 7     Бронниця         -       Юрківці
8 – 6       Конева             -       Кукавка
9 – 5       Бандишівка      -       Сугаки
10 – 4      Хоньківці         -       Немія
11 – 3      Озаринці         -       Карпівка
1 – 2        Вендичани      -       Серебрія
               ІІІ тур (неділя, 19.06)
2 – 12     Серебрія           -       Бронниця
3 – 1       Карпівка           -       Вендичани
4 – 11      Немія               -       Озаринці
5 – 10      Сугаки             -       Хоньківці
6 – 9        Кукавка           -       Бандишівка
7 – 8        Юрківці            -       Конева
               ІV тур (неділя, 26.06)
12 – 8     Бронниця         -       Конева
9 – 7       Бандишівка      -       Юрківці
10 – 6      Хоньківці         -       Кукавка
11 – 5      Озаринці         -       Сугаки
1 – 4       Вендичани        -       Немія
2 – 3       Серебрія           -       Карпівка
               V тур (неділя, 03.07)
3 – 12     Карпівка             -       Бронниця
4 – 2       Немія                 -       Серебрія
5 – 1       Сугаки               -       Вендичани
6 – 11     Кукавка              -       Озаринці
7 – 10    Юрківці               -       Хоньківці
8 – 9       Конева               -       Бандишівка
               VІ тур (неділя, 10.07)
12 – 9      Бронниця           -       Бандишівка
10 – 8      Хоньківці            -       Конева
11 – 7      Озаринці            -       Юрківці
1 – 6        Вендичани         -       Кукавка
2 – 5        Серебрія            -       Сугаки
3 – 4        Карпівка            -       Немія
               VІІ тур (неділя, 17.07)
4 – 12      Немія                  -      Бронниця 
5 – 3       Сугаки                -       Карпівка
6 – 2       Кукавка              -       Серебрія
7 – 1       Юрківці              -       Вендичани
8 – 11     Конева               -       Озаринці
9 – 10     Бандишівка        -       Хоньківці
               VІІІ тур (неділя, 24.07)
12 – 10    Бронниця           -       Хоньківці
11 – 9     Озаринці             -       Бандишівка
1 – 8       Вендичани          -       Конева
2 – 7       Серебрія             -       Юрківці
3 – 6        Карпівка            -       Кукавка
4 – 5       Немія                  -       Сугаки
               ІХ тур (неділя, 31.07)
5 – 12     Сугаки                -       Бронниця
6 – 4       Кукавка              -       Немія
7 – 3       Юрківці              -       Карпівка
8 – 2       Конева               -       Серебрія
9 – 1       Бандишівка        -       Вендичани
10 – 11    Хоньківці           -       Озаринці
               Х тур (неділя, 07.08)
12 – 11   Бронниця           -       Озаринці
1 – 10     Вендичани         -       Хоньківці
2 – 9       Серебрія            -       Бандишівка
3 – 8       Карпівка            -       Конева
4 – 7       Немія                 -       Юрківці
5 – 6        Сугаки              -       Кукавка
               ХІ тур (неділя, 14.08)
6 – 12     Кукавка             -       Бронниця
7 – 5       Юрківці             -       Сугаки
8 – 4       Конева              -       Немія
9 – 3       Бандишівка       -       Карпівка
10 – 2     Хоньківці           -       Серебрія
11 – 1     Озаринці           -       Вендичани
                                                                                           

Голова районної  федерації футболу                М.В. Слободянюк.