Загальні збори громад за місцем проживання

 Графік

 проведення загальних зборів громадян Могилів-Подільського району за місцем проживання, які планується провести в лютому - березні 2019 року

Вендичанська селищна рада    - смт. Вендичани       - 16.02.2019 року

Бандишівська сільська рада      - с. Бандишівка        - 07.03.2019 року

Бернашівська сільська рада      - с. Бернашівка        - 15.03.2019 року

Бронницька сільська рада         - с. Бронниця           - 27.03.2019 року

                                                - с. Григорівка         - 28.03.2019 року

                                                - с. Оленівка            - 29.03.2019 року

Грушанська сільська рада         - с. Грушка               - 29.03.2019 року

Жеребилівська сільська рада    - с. Жеребилівка       - 15.02.2019 року

Карпівська сільська рада          - с. Карпівка              - 31.03.2019 року

Козлівська сільська рада           - с. Козлів                 - 19.03.2019 року

                                                - с. Липчани              - 21.03.2019 року

                                                - с. Нагоряни             -26.03.2019 року

Конівська сільська рада            - с. Конева                 - 21.03.2019 року

Кремінська сільська рада         - с. Кремінне               - 29.03.2019 року

Кричанівська сільська рада      - с. Кричанівка            - 09.03.2019 року

Кукавська сільська рада           - с. Кукавка                 - 22.03.2019 року

Мервинецька сільська рада       - с. Мервинці               - 07.03.2019 року

Немійська сільська рада            - с. Немія                    - 29.03.2019 року

Озаринецька сільська рада        - с. Озаринці               - 23.02.2019 року

Пилипівська сільська рада         - с. Пилипи                 - 29.03.2019 року

Серебринецька сільська рада    - с. Серебринці            - 21.03.2019 року

                                                 - с. Грабарівка            - 22.03.2019 року

Серебрійська сільська рада        - с. Серебрія               -22.03.2019 року

Сказинецька сільська рада         - с. Сказинці               -19.03.2019 року

                                                 - с. Воєводченці          - 21.03.2019 року

                                                 - с. Коштуля                - 22.03.2019 року

Суботівська сільська рада          - с.Суботівка                - 15.02.2019 року

                                                 - с. Садківці                - 10.01.2019 року

Слідянська сільська рада            - с. Сліди                    - 21.03.2019 року

Сл.Яришівська сільська рада      - с. Сл.Яришівська      - 22.02.2019 року

Сугаківська сільська рада           - с. Сугаки                   - 22.03.2019 року

Тропівська сільська рада            - с. Тропова                  - 06.02.2019 року

Хоньковецька сільська рада       - с. Хоньківці                - 29.032019 року

Юрковецька сільська рада         - с. Юрківці                   -17.03.2019 року

Яришівська сільська рада          - с. Яришів                    -12.03.2019 року

                                                 - с. Лядова                   -13.03. 2019 року

Ярузька сільська рада               - с. Івонівка                  - 15.02.2019 року

                                                 - с. Яруга                      - 19.02.2019 року

 

Керуючий справами                                                                                             виконавчого апаратурайонної ради                                          В.П. Трачук