Склад постійних комісій

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,  регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики:
 

1.     Антоненко Андрій Анатолійович;   
 
2.     Бойта Анатолій Миколайович - секретар комісії;
3.     Китасюк Олег Іванович;                    
4.     Мізерний Петро Олександрович - голова комісії;                  
5.     Рибак Василь Олександрович;         
6.     Станкевич Валерій Анатолійович - заступник голови комісії.  
 
Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету:
 
1.     Антонюк Олег Петрович;               
2.     Буяльський Сергій Володимирович - заступник голови комісії;
3.     Єфремов Анатолій Михайлович - секретар комісії;    
4.     Ільчук Денис Леонідович;               
5.     Крижанівський Іван Васильович;    
6.     Мельник Юрій Іванович - голова комісії;                 
7.     Яцура Микола Іванович.                 
 
 
Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів:
 
1.     Балан Микола Андрійович - секретар комісії;                   
2.     Джуренко Іван Євгенійович;                
3.     Ісайко Сергій Вікторович - голова комісії;                    
4.     Ксенчук Вячеслав Анатолійович;      
5.     Миколайчук Вадим Степанович;           
6.     Панасюк Анатолій Степанович - заступник голови комісії;          
7.     Цяпа Віктор Дмитрович.                      
 
Постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери:
 
1.     Бурдейна Світлана Петрівна;              
2.     Дунська Алла Дмитрівна - секретар комісії;                     
3.     Лавренюк Іван Іванович;                      
4.     Ступак Лідія Михайлівна;                     
5.     Шевченко Сергій Владиславович - голова комісії;       
6.     Юрченко Ігор Васильович - заступник голови комісії.                  
 
 Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів:
 
1.     Бурик Григорій Іванович - заступник голови комісії;                        
2.     Дорош Ігор Васильович;                   
3.     Зябченко Валерій Стахович - голова комісії;                  
4.     Макушинський Олег Володимирович; 
5.     Марчук Олександр Петрович;                 
6.     Сироїд Віра Іванівна - секретар комісії.