Депутатський корпус районної ради 7 скликання

№ п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Обрано за списками:

Членство в

постійних комісіях

1 Антоненко Андрій Анатолійович Аграрна партія України Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,  регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики
2 Антонюк Олег Петрович БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету
3 Балан Микола Андрійович ВО «Батьківщина» Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів
4 Бойта Анатолій Миколайович ВО «Батьківщина» Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,  регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики:
5 Бурдейна Світлана Петрівна БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери
6 Бурик Григорій Іванович ВО «Батьківщина» Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів
7 Буяльський Сергій Володимирович Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету
8 Джуренко Іван Євгенійович Радикальна Партія О. Ляшка Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів
9 Дорош Ігор Васильович Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів
10 Дунська Алла Дмитрівна ВО «Батьківщина» Постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери
11 Єфремов Анатолій Михайлович Аграрна партія України Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету
12 Зябченко Валерій Стахович БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів
13 Ільчук Денис Леонідович Радикальна Партія О. Ляшка Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету
14 Ісайко Сергій Вікторович Аграрна партія України Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів
15 Китасюк Олег Іванович БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,  регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики:
16 Крижанівський Іван Васильович Аграрна партія України Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету
17 Ксенчук Вячеслав Анатолійович Аграрна партія України Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів
18 Лавренюк Іван Іванович Радикальна Партія О. Ляшка Постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери
19 Макушинський Олег Володимирович БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів
20 Марчук Олександр Петрович ВО «Батьківщина» Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів
21 Мельник Юрій Іванович ВО «Батьківщина» Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету
22 Миколайчук Вадим Степанович Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів
23 Мізерний Петро Олександрович Політична партія «Наш край» Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,  регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики:
24 Панасюк Анатолій Степанович БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів
25 Рибак Василь Олександрович БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,  регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики:
26 Сироїд Віра Іванівна Аграрна партія України Постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів
27 Сірант Володимир Володимирович ВО «Батьківщина» Голова районної ради
28 Слободянюк Михайло Васильович Аграрна партія України Заступник голови районної ради
29 Станкевич Валерій Анатолійович БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,  регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики:
30 Ступак Лідія Михайлівна ВО «Батьківщина» Постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери
31 Цяпа Віктор Дмитрович БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, лісового господарства, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів
32 Шевченко Сергій Владиславович Аграрна партія України Постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери
33 Юрченко Ігор Васильович БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери
34 Яцура Микола Іванович БПП «Солідарність» Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету