Комунальне підприємство "Газета "Слово Придністров'я"

      Витримала іспит часом. Саме так можна сказати про районну газету «Слово Придністров’я» - одну з найстаріших газет не тільки на Вінниччині, а й України. У жовтні цього року вона відзначатиме своє 95-и річчя.

      За 95 років свого існування газета змінювала назви. Перший номер «Красное знамя» вийшов у жовтні 1917 року. Потім газета виходила під назвою «Прикордонна зірка», «Наддністрянська Зірка», «Вперед до комунізму», «Наддністрянська правда» і, нарешті, «Слово Придністров’я». За роки свого існування видання пройшло різні історичні рубежі, але завжди залишалося часописом нашого краю.

      Архів газети розпочав своє існування з 1946 року. Коли відкриваєш пожовклі сторінки і вчитуєшся в тодішні публікації, відчуваєш віяння часу, в якому жило, творило і працювало не одне покоління подолян. Разом з ним, змінюючи один - одного в часі, працювали і журналісти газети. В різний час працювали у ній журналісти Станіслав Тельнюк, Володимир Білий, Іван Гуменюк, Юхим Красноштейн, Борис Шлапак, Степан Глинський, Степан Грицюк, Михайло Каменюк, Іван Кокуца, Іван Глинський, Марія Гоцуляк, Зоя Красуляк, Григорій Кулівар, Віктор Скрипник, Андрій Сухолітко, Олексій Гринчук, Омелян Горбовий, Володимир Теклюк, Володимир Колесник, Віталій Бехарський, Борис Мороз.

     Сьогодній творчий колектив газети «Слово Придністров’я» - це п’ять чоловік, серед них три  творчих: редактор Лариса Знак, журналісти Олександр Владимирський та Галина Мельник, верстальник Антон Сапожніков, бухгалтер Оксана Латинська.  Колектив, який прийняв естафету від старших поколінь, примножує славні традиції видання, а громада району завжди отримує свіжу, правдиву і різнобічну інформацію про життя району.

      Ми, колектив, завжди знаходились на шляху самовдосконалення, бо реалізовуємо в газеті нові ідеї, покращуємо дизайн, змінюємо на краще тематичне наповнення публікацій.

Сподіваємось, що «Слово Придністров’я» завжди буде надходити у кожну сім’ю, щоб розповідати про життя нашого чудового Подільського краю.