Телерадіокомпанія «Обєктив» - 16 років в ефірі

«Говорить Могилів-Подільський»

       16 років поспіль позивні Могилів-Подільської  районної телерадіокомпанії «Об’єктив»звучать  в радіо просторі українського радіомовлення. Щоранку о 6.30 годині у понеділок, вівторок, середу, четвер та п’ятницю виходять інформаційно-розважальні передачі. Наша хвиля – 104,2 Fм.

ТРК «Об’єктив» - це інформаційні, пізнавальні, просвітницькі, мистецькі радіопередачі, музичні сюрпризи до ювілеїв та родинних свят, дитяча радіо-творчість.  

Щиро вітаємо усіх наших прихильників і партнерів!

      Вдячні вам, наші радіослухачі, що стільки років розпочинаєте свій день разом з рідним радіо, пліч-о-пліч з нами творите радіо-літопис Могилів-Подільського району.

      За те, що відкриваєте перед нами двері до своїх затишних осель та щирих сердець, піднімаєте злободенні проблеми краю, так щиро переймаєтесь життям свого села, всього району. Сьогодні завдяки Вам, слово «Об’єктиву» дісталося багатьох міст України, та й навіть закордону.

А тепер ТРК «Об’єктив»  має унікальну нагоду спілкуватися з вами, наші слухачі, ще й завдяки Інтернету.

      Радо запрошуємо усіх, хто хоче долучитися до радійного життя «Об’єктиву». З нетерпінням чекаємо на усіх креативних, енергійних та молодих серцем людей, хто має цікаві ідеї, знає неординарних особистостей або хоче поділитися з «Об’єктивом» власними здобутками.

Ми прагнемо працювати так, щоб слово «Об’єктиву» звучало правдиво та вчасно. Найбільша наша мета – дарувати усім оптимізм, енергію та радість.

Пишіть, дзвоніть, заходьте  і слухайте радіо «Об’єктив»!

                Ваша довіра – це наше золото!

 

Наша адреса:   Вінницька область, м. Могилів-Подільський, вул. Київська, 28/2 районний будинок культури, тел.: (04337) 6-45-64  

З повагою,

Директор КП ТРК «Об’єктив»

ЛЮДМИЛА КОЛЕСНИК